Wydarzenia

Banda Boffelli prosto z Włoch

dodano 2023-09-21 19:13:28
rozpoczęcie:
2023-11-25 18:00
miejsce:
Gminny Ośrodek Kultury Walce, Walce, Opolska 23A
bilety:

Zamiast chować się pod kocem próbując rozgrzać się kubkiem gorącej herbaty, przyjdź na koncert włoski BELLA CIAO! Zabierzemy Cię na słoneczną plażę Sycylii, przejdziemy się romantycznymi uliczkami Portofino i będziemy szukać odrobiny cienia na rozgrzanych placach Neapolu.

BANDA BOFFELLI zaprasza na włoski wieczór pełen dobrze znanych Ci przebojów: L"italiano Vero, Nel blu dipinto di blu (Volare), Parole parole, Quando quando quando, Felicità. a także tych mniej znanych, śpiewanych na festiwalach w Sanremo. Koncert wręcz tętni rytmami pełnymi temperamentu, przeplatanymi lirycznymi melodiami, przy których serca jakby biją szybciej.

Banda Boffelli - czyli prosto z ziemi włoskiej do Polski
Ponieważ Banda Boffelli to prawdziwie włoski zespół, nie zabraknie anegdot z życia, ciekawych opowieści o kulturze i mnóstwa radosnej energii.
Zespół od wielu lat gości na festiwalu Mercato Italiano we Francji (Avignon, Montpellier, Salon de Provence, Uzes, Cassis). Występuje również w klubach i estradach we Włoszech. Cztery trasy koncertowe w Polsce spotkały się z niezwykle żywą i ciepłą reakcją publiczności. Muzycy z ogromną przyjemnością wracają na polskie sceny.

BANDA BOFFELLI wystąpi w składzie:
Maja Słoniowska-Boffelli - wokal, ukulele
Alberto Boffelli - kontrabas, wokal
Mattia Fontana - gitara
Andrea Cattaneo - perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Koncert włoski - Bella Ciao!
artyści:
Maja Słoniowska-Boffelli, Alberto Boffelli, Mattia Fontana, Andrea Cattaneo
Zamiast chować się pod kocem próbując rozgrzać się kubkiem gorącej herbaty, przyjdź na koncert włoski BELLA CIAO! Zabierzemy Cię na słoneczną plażę Sycylii, przejdziemy się romantycznymi uliczkami Portofino i będziemy szukać odrobiny cienia na rozgrzanych placach Neapolu. BANDA BOFFELLI zaprasza na włoski wieczór pełen dobrze znanych Ci przebojów: L"italiano Vero, Nel blu dipinto di blu (Volare), Parole parole, Quando quando quando, Felicità. a także tych mniej znanych, śpiewanych na festiwalach w Sanremo. Koncert wręcz tętni rytmami pełnymi temperamentu, przeplatanymi lirycznymi melodiami, przy których serca jakby biją szybciej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Krapkowice
-4.8°C
wschód słońca: 07:23
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krapkowicach

kiedy
2024-01-21 17:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Walce, Ul....
wstęp biletowany