18 listopad 2023

W pogorzelisku znaleziono ludzkie zwłoki

zdjęcie: W pogorzelisku znaleziono ludzkie zwłoki / pixabay/4777461
W pogorzelisku ogrodowej altanki w Niemodlinie znaleziono ludzkie zwłoki - poinformował dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.
REKLAMA

W sobotę strażacy otrzymali informację o pożarze na terenie opuszczonego ogródka działkowego w Niemodlinie. Przybyli na miejsce strażacy ustalili, że paliła się altanka.

Podczas sprawdzania pogorzeliska strażacy znaleźli ludzkie zwłoki. Ustaleniem tożsamości zmarłego i okoliczności zdarzenia zajmuje się policja pod nadzorem prokuratora. (PAP)

autor: Marek Szczepanik

masz/wr/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Krapkowice
-4.8°C
wschód słońca: 07:23
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krapkowicach

kiedy
2024-01-21 17:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Walce, Ul....
wstęp biletowany