8 listopad 2023

Piesza potrącona przez pociąg

zdjęcie: Piesza potrącona przez pociąg / pixabay/2587349
Na linii kolejowej pod Kluczborkiem doszło do potrącenia młodej kobiety przez pociąg osobowy relacji Wrocław -Lubliniec. Jak powiedział PAP dyżurny KW PSP w Opolu, ranną i przytomną spod pociągu wydostali strażacy.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w środę na terenie kompleksu leśnego pod Kluczborkiem. W nieustalonych do tej pory okolicznościach młoda kobieta została potrącona przez pociąg osobowy.

Ranna znalazła się pod składem kolejowym. Wezwanym na miejsce strażakom, udało się wydobyć poszkodowaną. Kobieta została przewieziona do szpitala. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku.(PAP)

autor: Marek Szczepanik

masz/ maak/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Krapkowice
-4.8°C
wschód słońca: 07:23
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krapkowicach

kiedy
2024-01-21 17:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Walce, Ul....
wstęp biletowany