26 kwiecień 2024

Kobieta miała okradać drogerie

zdjęcie: Kobieta miała okradać drogerie / pixabay/4743984
Krapkowiccy kryminalni zatrzymali 68-latkę podejrzaną o liczne kradzieże. Jak ustalili funkcjonariusze, mieszkanka Krapkowic od dłuższego czasu, z kilku sklepów na terenie powiatu miała kraść kosmetyki. Poniesione straty zostały wycenione na blisko 1000 złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Za popełnione czyny została ukarana grzywną.

Informację o kradzieżach, w sklepach z artykułami drogeryjnymi na terenie miasta, funkcjonariusze otrzymywali cyklicznie. Policjanci ustalili, że czyny te były popełniane przez jedną osobę. Sprawie przyjrzeli się krapkowiccy kryminalni. Jak ustalili była to 68-letnia krapkowiczanka.

Śledczy dowiedli, że kobieta od grudnia ubiegłego roku kradła drobne kosmetyki. Jej łupem padały kremy, szminki czy nawet słodycze. Poszkodowani wycenili straty na blisko 1000 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkankę Krapkowic. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Za swoje czyny została ukarana grzywną w wysokości 1500 złotych.