10 listopad 2023

Awanturował się na dworcu; trafił do więzienia

zdjęcie: Awanturował się na dworcu; trafił do więzienia / pixabay/2606942
Policjanci z Brzegu zatrzymali mężczyznę, który awanturował się na dworcu kolejowym. Po sprawdzeniu danych okazało się, że 37-latek jest poszukiwany do odbycia kary 3,5 roku więzienia.
REKLAMA

Jak poinformowała w piątek KP Policji w Brzegu, miejscowi funkcjonariusze otrzymali wezwani do agresywnego mężczyzny, który awanturował się na dworcu kolejowym.

Po wylegitymowaniu pasażera okazało się, że mieszkaniec woj. śląskiego jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności, a w przeszłości był już zatrzymywany za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i ma na swoim koncie rozbój. Za popełnione przestępstwa sąd wymierzył mu karę 3,5 roku więzienia.

Po przewiezieniu do komendy i przeprowadzeniu czynności formalnych, skazanego przewieziono do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzony wyrok. (PAP)

autor: Marek Szczepanik

masz/ ok/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Krapkowice
-4.8°C
wschód słońca: 07:23
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krapkowicach

kiedy
2024-01-21 17:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Walce, Ul....
wstęp biletowany