28 październik 2023

Utrudnienia na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla po śmiertelnym wypadku

zdjęcie: Utrudnienia na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla po śmiertelnym wypadku / pixabay/3347952
Po śmiertelnym wypadku rowerzysty zablokowana jest obwodnica Kędzierzyna-Koźla w ciągu drogi krajowej nr 45 - poinformował dyżurny GDDKiA w Opolu.
REKLAMA

Do wypadku doszło w sobotę na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. W nieustalonych do tej pory okolicznościach doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. Kierowca jednośladu zmarł.

Na czas pracy ekipy śledczej i prokuratora droga w kierunku Pyskowic w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy ulicami Kędzierzyna-Koźla.(PAP)

autor: Marek Szczepanik

masz/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Krapkowice
-4.6°C
wschód słońca: 07:23
zachód słońca: 15:48
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krapkowicach

kiedy
2024-01-21 17:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Walce, Ul....
wstęp biletowany